Terreinen

 
Klik op de straatnaam 
en Google Street View toont u waar het terrein zich bevind

OP EEN KUNSTGRASVELD IS HET VERBODEN OM HET VELD TE BETREDEN MET VOLGEND SCHOEISEL:

- vuile schoenen - schoenen met metalen of stalen noppen - spikes

 

1. HEIST

 

Stadion De Taeye Terrein C ( kunstgras )

Pannenstraat 282 – 8301 Heist

PLOEG : (FC  MLF) (Reeks 1)

 

2. WESTKAPELLE 

 

MOLENHOEK ( kunstgras )

Herenweg 11 A - 8300 Westkapelle

PLOEG : (SURFERS PARADISE V.K) (Reeks 2)

 

3. Blankenberge

 

Bloso Blankenberge Terrein A,

Koning Boudewijnlaan 15 bis– 8370 Blankenberge

 

PLOEG : (VK De RESE/KEYPHARM )(Reeks 1)

 

4. Oostende 

 

Sportpark De Schorre

Sportparklaan 10 – 8400 Oostende

 PDF : Klik hier voor  plan terreinen Sportpark "De Schorre" 

 

- Terrein 6

( LOCO BISTROT FLORIDE ) ( Reeks 1) – ( FC WASSALON ) (Reeks 1)

- Terrein 7

PLOEG : (DAIKIN )( Reeks 1)  – ( OFC DE KLOKKE ) (Reeks 1)

PLOEG : (SK POST OOSTENDE ) ( Reeks 2) 

 

 

5. Hertsberge

 

Terrein op SKD Hertsberge

Breeweg   – 8020 Hertsberge  (Oostkamp)

 

PLOEG : ( FC SARO VERPAKKINGEN )(Reeks 2)

 

6. Brugge  ( 6 diverse terreinen )

 

I. Koude Keuken

 

Zandstraat  284 – 8200 St-Andries Brugge  ( kunstgras )

 

PLOEG : ( SK KOUDE KEUKEN ) (Reeks 1) – KPSV – BOMBARDIER)( Reeks 1)  ( wedstrijd om 13U45  ) 

PLOEG : (RC JAGUAR BRUGGE ) ( Reeks 2)  (FC DEN COMTOIR ) ( Reeks 1)   ( wedstrijd om 16u30 ) 

 

II .  Rust Roest

 

Zuidervaartje 3 – 8200 St-Kruis Brugge

 

PLOEG : ( KV RUST ROEST )( Reeks 2)- ( CERCLE 18/Molenhoek ) (Reeks 2)

 

III.  OLYMPIA 6

 

Koning Leopold-III Laan 64 – 8200 St –Andries Brugge ( kunstgras ) (wedstrijd om 16uur)

 PDF : Klik hier voor  plan Olympia 6+ waar parkeren 

 

PLOEG :

 

IV. Gulden Kamer

 

Geralaan – 8200 St-Kruis Brugge

 

- Terrein 7

PLOEG : VK VAN WAES ) (Reeks 1)- (KG WITTE BEER )( Reeks 1)

- Terrein 9

PLOEG :  (VK DARING CAP NORD ) ( Reeks 2) 

 

V. Bloso Brugge J. Saelens Stadion

 

Speelpleinlaan 1 -8310 Assebroek

 

Terrein B

PLOEG : ( FC EXTRA TIME) (Reeks2)

 

VI. TEMPELHOF

 

Sportcomplex Tempelhof - Tempelhof 57 - 8000 Brugge  st.pieters ( kunstgras )

 

PLOEG : (TC AZALEA )( Reeks 2) - (GALATASAREIGER )( Reeks 2)

 

VII. Ruddershove

 

Ruddershove 4  - Brugge (Ruddershove)

 

 PLOEG : ( FC AZ ’77 ) ( Reeks 2)