Bestuur

ErevoorzitterFRANS DYKMANSAangesloten bij KPSV-BOMBARDIER
Stationslaan 16 
8200  Brugge
TEL : 050/38.65.79 
Email:   fransdykmans@skynet.be
VoorzitterHERMAN VERMEULENAangesloten bij  FC SARO-VERP
Ontmijnerslaan 25 
8200 ST-Andries Brugge
GSM : 0495/28.66.16
Email:  herman.vermeulen@live.be
OndervoorzitterPATRICK DAERDENAangesloten bij VK DE RESE/KEYPHARM
Graaf de M├╗elenaerelaan 71 
8000 Brugge

GSM : 0486/97.00.27 

Tel : 050/34.00.57

Email: patrick.daerden@telenet.be
SecretarisLORENZO SEGHERSAangesloten bij  GALATASAREIGER
Marktplein 8 /0001 
8750 Zwevezele

GSM : 0493 / 45 17 06 

Email: lorenzo_seghers@hotmail.com

PenningmeesterLeon HanssenAangesloten bij  KPSV- BOMBARDIER
Stuiverstraat  144 
8400 Oostende
GSM : 0475/72.68.09  

Email: leon.hanssen@skynet.be 

Email : leon@bedrijfsvoetbal-brugge-kust.be

BestuurslidNANCY SAELENSAangesloten bij SK POST OOSTENDE
Zandvoordestraat 16 
8400 Oostende

GSM : 0474/20.76.66 

FAX : 059/80.63.43

Email: saelens.nancy@telenet.be

Email : nancy@bedrijfsvoetbal-brugge-kust.be  

BestuurslidLUC DE BRABANDERAangesloten bij  FC SARO-VERP.
Den Akker 70 
8730 Oedelem

GSM : 0478/84.85.00 

Tel : 050/79.01.61

Email: luc_de_brabander@hotmail.com
BestuurslidJEAN-PIERRE DESTECKERAangesloten bij KV RUST ROEST
Oudezakstraat 20 
8730 Oedelem

GSM : 0478/34.91.78 

Tel : 050/79.01.34

Email: jean-pierre.destecker@pandora.be                           
SPECIALE OPDRACHTEN
Expansie en PromotieHerman Vermeulen 
 Lorenzo Seghers
Gouden Schoen " bedrijfsvoetballer v/h jaarJean-Pierre Destecker
Relatie met de scheidsrechtersPatrick Daerden
 Lorenzo Seghers
 Leon Hanssen
Commissie terreinen en kalenderLeon Hanssen
 Lorenzo Seghers
Beheer materiaal en feestelijkhedenJean-Pierre Destecker
INFO Brochure en PublicatiesHerman Vermeulen 
 Lorenzo Seghers
 Nancy Saelens
 Leon Hanssen
PersLuc De Brabander
WebsiteNancy Saelens
 Patrick Daerden
Webmasterexterne persoon Paco Hulpiau